Dost burçlar

Dost burçlar

dost burçalr
dost burçalr

Dost burçlar hangileridir.

Koç burcu- Dostluğu sever.Her kesin “en yakın dost” dediği insan olabiler.Yakın arkadaşları Koç’un daha üstün olduğunu düşünür.Koçlar işleri düzene sokmayı sever.dost burçlar arasına girmiştir.

 

Buğa burcu- Hiç kimse ondan daha bağlı dost olamaz.Sağlam, sevimli ve samimi bir ilgiden daha gerçek ne olabilirki? dost burçlar arasına girmiştir.

 

İkizler burcu- Çok sayıda insan tanirlar ama biraz dostluk istiyorlar.Onların dostlukları eğlenceli ve ilgi içindir, zahmetli işler için değil.Mesela dün söyledikleri sözün sorumluluğunu bugün taşımak istemezler.

 

Yengeç burcu – Onlar az olmuş olsa bile gerçek dost istiyorlar.Dostlarını duyguları ile seçerler.Onlara yardım ettiğinde karşılığında sevgi, itibar kazanmaktan zevk alırlar.

 

Aslan burcu – Aslanın sorunu çok eli açık ve çok iyi yürekli olmasıdır.O çok bağlı ve güvenilir bir arkadaş olacakdır.Dostlarından da ayrıca aynı şeyi bekleyecektir

 

Başak burcu- yaklaşması çok kolay olmayan birisidir.Lakin birçok arkadaşı olduğunu da söyleye biliriz.Buna rağmen dostlukta seçici olurlar.

 

Terazi burcu Dostları onlar için en değerli şeylerden biridir.Lazımlıdır.Dostluk onlar için gurur verici ve eğlenceli bir yoldur.Dost burçlar arasına girmiştir.

 

Akrep burcu – Arkadaşlarınızın en zoru olabilir.Normal olarak içindekileri çok paylaşmayı sevmez.Lakin arkadaşlarının sorunlarıyla yakından ilgilenmek ister ve böyle olmadığı zaman onlardan uzaklaşır.

 

Yay burcu – Çok iyi dostdurlar.Eylenceli olmaları ise gittikleri her yerde rahatça dostluk kurabilmelerini sağlar.Dost burçlar arasına girmiştir.

 

Oğlak burcu – Çok sayıda yakın arkadaşları olmaz.Dostları bazı zamanlar çok yakınlık gerektirmeyen gelip geçici tiplerdir.Ancak istediklerinde çok sıkı dost olabiliyorlar.

 

Kova burcu – Onların dostlukları en yüksek seviyededir.İyi dostdurlar.Sevgi dense dostlukta daha iyi oldukları söylenebilir.

 

Balık burcu – Onlar en iyi arkadaşı aradıkları için normal olarak çoğu zaman kırılırlar.Çünkü dostluktan çok şey bekliyorlar.Cok sadık ve iyi dost olduklarını da söylemeden geçmek olmaz

 

Bir Cevap Yazın