Hangi Burca Aşıksınız

Hangi burca aşıksınız

aşk burçlarıHangi burca aşıksınız onun burcunu mutlaka öğrenmek istersiniz. benım gibi burcuna bakıp karakteristlik analiz yaparsınız.Burçlar az cok kendi özelliklerini mutlaka taşırlar buda size sevgilinizi tanıma fırsatı verir.

Koç (21 Mart-20 Nisan) burca aşıksınız

Azimli ve biraz da kalın kabuk olmalısınız. Koçlar kendisine karşı dikkatli davranılmasını sevir, ona karşı olan marağınızını ve sevginizi itirmek istemez. Kendini dünyanın merkezi hesab eden bu insan kendi özüne danışır. Kendi ayakları üstünde rahat dura bilen bu insan (maddi ve manevi olarak) sizden de bunu bekler. İlgi dairesinin merkezinde olmağı delicesine seven Koç’la birlikte mutlu bir ömür geçirmek için onu qelbinizin düz ortasına yerleşdirmeyiniz gerekir. Sevginin dalınca kaçan ve istediyi vaxt deyişen biridir. Asan biri olsanız onu gec-tez kaybedeceksiniz. Sürücü yerinde oturmağına izin verin, ama bindiğiniz aracın tamamen onun nezareti altında olmasına asla yok! Her an özünüzü yada salmalı, gideceğiniz yönü belli etmelisiniz .. Bunun eksi onu itirmeyiniz demektir. Ona ucundan-kulağından konuşup, sizin istediklerinizi başa düşmesini beklemek sizi teessüflendire olabilir. Kin saklamayı yapamayan, yaralarını özü sağalda bilen Koç dolayı mesajları hiç vakit ayırmaz. Ona sözünüzü doğrudan söyleyin.

Boğa (21 Nisan-21 Mayıs) burca aşıksınız

Onun hayatınızın sevgisi olduğundan ve ona sadık kalabilir bileceyinizden emin olmalısınız. Bu burç hareket ve tecrübelerin deyil, tek bir insanla güvenli bir hayatın burcudur. Değişiklikten hiç hoşlanmaz ve onunla birlikte olmak için ona ayak uydurmak size bağlıdır. Görünüşünüze gösterdiğiniz özen ve ona vereceğiniz hediyeler onun için önemlidir. Bu ailecanlı adamı elde etmek için yapabileceğiniz her şey, eğer stratejiyi düz seçmemisinizse, havayı gedecek. Kalbinin anahtarı onun için pişirdiğiniz yemeklerde bulacağı lezzetdedir. Ondan soracağınız herhangi bir sorunun noktasını ve vergülünü tamamen sona düşmeyene kadar size cevap vermeyecek. Komplimentlerinizin altında gerçeklerden ne ise bulamazsa, bunu niye dediğinizi anlamaya çalışacak. Ama merak etmeyin, keyfi olmayanda bileceyiniz her şey, eger stratejiyi düz seçmemisinizse, havayı gedecek. Kalbinin anahtarı onun için pişirdiğiniz yemeklerde bulacağı lezzetdedir. Ondan soracağınız herhangi bir sorunun noktasını ve vergülünü tamamen sona düşmeyene kadar size cevap vermeyecek. Komplimentlerinizin altında gerçeklerden ne ise bulamazsa, bunu niye dediğinizi anlamaya çalışacak. Ama merak etmeyin, keyfi olmayanda sizin yanınızda huzur buluyorsa, kalan meseleleri birlikte çözeriz.

İkizler(22 Mayıs-21 Haziran) burca aşıksınız

Unutmayın ki, ikizler ayni bedende 2 farklı insan demektir. Yalnız özü ile kala bileceyi, sadece kendine hesap vereceği, sizin asla girmeyeceyiniz ve bunu talep etmeyeceğiniz hayatı olması esas şart. Bu insan duygularına değil, düşüncelerine önem verdiğini düşünürsek, diyebiliriz ki, onu kendinize bağlayabilirsiniz, ama ne olursa olsun tamamen, her şeyi ile sizin olmasını beklemeyin. Aksine ne kadar serbest olursa, ilişkiniz o kadar mükemmel olacaktır. Görünüşünüzü sık sık değiştiren biriyseniz, standartlardan uzak 1 yaşam tarzınız varsa ve gözlerinizde gördüyü kiçik 1 parıltıdan sonra 1 saniyenin içinde Tüm işlerimi erteliyorum, seninle meraklı 1 yere gidelim derse şaşırmayın.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz) burca aşıksınız

Kabuğundan çıkarılmalı olan hassas, sessiz ve çekingen biridir. Hiç kimseye değişmemesi için onunla sabırlı olun, her meselede onu başa düşün ve size etibar etmesi üçün elinizden geleni edin. Bunları başarırsak hayatının her noktasinda sizi ilk sıraya koyacak ve karşılıklı olmasını sizden gözleyecek. Öyreşmek ve içten bağlılık onun için düşündüğünüzden, gösterdiyinizden ve talep ettiğinizden de önemlidir. Onun hayatta mutlu olması için önemli rol oynadığınızı unutmayın ve isteklerinizi demekden çekinmeyin. Tabii ki, onun isteklerini de her zaman dikkate alın. O kadar aile canlıdır ki, dürüst olsanız birlikde ev işleri ile meşgul olmanızı asıl romantikaya çevirecek ve sizi evinin prensesi olacaktır.

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos) burca aşıksınız

Hayatınızı baştanbaşa renklendiren romantik 1 aşıktır. Ama sizin için ne yaparsa yapsın bunu her zaman değerlendirmelisiniz. Aslanların  hepsi sert bakışları ile korkutan, özlerine inanan, etrafındakıların ister istemez çekindiği insanlar olsalar da oldukça utangaçtırlar. Desteklenmeye ve tarife hep herkesten çok ihtiyacı olan bu burcla birlikte olmak için her kesden seçilen, her kesin beğendiği  bir yanınız olmalıdır. O her hersin ikinizin dikkat  merkezinde olmanızı isteyor, ne siz ondan, ne de o sizden 1 adım geri kalmamalısınız. Eğer gerçekten de onun kalbini elde etmişseniz, ondan zarar görmezsiniz. Onun kendi hayatını eğlenceli ve ilginç kılmak için özel bir yeteneği var, canlılık ve dinamik onun kanında var.

Başak (24 Ağustos-23 Eylül) burca aşıksınız

Öncelikle küçük meselelerle ilgisini edin, 1 az eziyet çekip huyunu öğrenin, kendi tesiriniz altına ettikten sonra küçük tekanla sizinle istediğiniz gibi davranacaktır. Çok küçük meselelere büyük önem verdiği için idealin nasıl olabileceğini daha iyi bilir. Eğer sizin hatalarınızı sayırsa, ondan incimeyin, sizin mükemmel olmanız için bunu diyor. Hayata intellectual çerçeveden bakmayı duyguları başa düşmeyine ve önem vermeyine engellemez. Ama ona bazen ne hissettiğinizi uzun uzun izah etmeniz gerekebilir.

Terazi(24 Eylül-23 Ekim) burca aşıksınız

Ona ilgi gösterin ve destekleyin. Kısa bir süre sonra göreceksiniz ki, hayatının en özel taraflarına kadar sizinle yaşamayı bes etmir, özünü size hesr eden sadiK bir heyat yoldaşınız var. Problem odur ki, bu bağlılığı sadece size değil, çevresindeki her kese: ailesine, dostlarına, tanıdıKlarına da göstermeyidir. Hep dengeyi korumak isteyen, amma her zaman çayın 2 sahilinde de olmalı olan biridir. Tercih ettiği seçeneği beyenmirsenizse, bunu ona demek evezine gözleyin, onsuz da o biri variantı da prob edecek. Standart olan her şeyi ondan uzak tutun. O orjinallığı seviyor. Hediye almak istiyorsanız, öyle 1 şey alın ki, o olmasın, ama ona gerekli şeyler olsun. Birlikte yaşıyorsanız, onun zevkine itibar edin, düzdü 1 müddet evi garip (bazen de gereksiz) eşyalarla dolduracak, sabırlı olun, çünkü belirli bir süre sonra istifade etmediklerini göz önünden toparlayacak.

Akrep(24 Ekim -22 Kasım) burca aşıksınız

Hareketlerinizi en ince detaylarına kadar anlayan ve her değişikliğe fikir veren Eqrebe karşı ilginiz ve dikkatiniz hep maksimum olmalıdır. Ondan bir şey gizlemek bilmezsiniz, hemin an başa düşecek. Dürüstlüyünüzün size hep hayır getireceği bu bakımından en küçük itiraflar bile onu mutlu edecektir. Ona ne ise izah etmeye hemişe gerek yok, o sizi baxışlarınızdan, bazen toxunuşunuzdan anlayacaktır. Dikkat edin, ona hayat kadar önemli olan, sizin ona sedaqetinizdir. Ilişkilerinizde en ufak hatanızı bele unutmayacağım, bağışlayabilir, ama unutmaz.

Yay(23 Kasım-22 Aralık) burca aşıksınız

Ona karşı dürüst olmalı ve serbestliyine saygı etmelisiniz. Kendisiyle yalnız kalmayı seven ve çok zor bağlanan Oxatanı kıskanmak olmaz! Onun her konuda bilgi ve tecrübesine dayanan sohbeti hep ilginç olur. Dağınık, sıradışı ve hemişe meşğul bu adam yalana ifrat derecede nifret edir, heç özü de konuşmuyor. Bu demektir ki, sizin yanınızdadırsa, demek ki hayatındaki sizsiniz, sizden uzaksa, rol oynamaq yerine bunu size deyecek. Ora-bura qaçıb içinde olduğu bütün işleri iletmek istediği zaman sizin desteğinize aşırı ihtiyacı olur. Son derece dinamik, eğlenceli, kaynayan 1 ilişkiniz, sabahlara kadar muhabbet edebileceğiniz 1 sevgiliniz var.

 

Oğlak (23 Aralık – 20 Ocak) burca aşıksanız

 

Bir karyeristle birliktesiniz! Ama yanlış anlamanın! O size pulla satın alınabilecek en güzel hediyeleri almak için bu kadar çalışıyor ve ihtiyacı olan sizin destek ve dikkatiniz. Her an onun ağlındasınız, size çok zaman göstermeyecek, ancak hislerinize inanın. Karyerası onun hayat damarı gibidir ve inanırsanız da, inanmazsanız da en büyük desteği arxalandığı sevgilisidir. Herden size sert irad tutsa da, son derece saf niyetle, daha iyi olmanız için söylenmiş sözlerdir. Aslında çekingen olduğunu yeqin çoxdan başa düşmüsünüz ve her meselede ona dayaq olmanız onun en ehtiyacı olandır. Bir oğlakla birlikte olmak insandan çok şey alabilir, bu doğrudur, ama onu anlayıp, yardım etmeye başlarsanız, kendisi de zirveye ulaşacak, sizi de arzularınıza ulaştıracak.

 

Kova (21 Ocak – 19 Şubat) burca aşıksanız

 

Gördüğünüz ve görebileceğiniz en serbest insandır. Bu konuda en ufak kıskançlık, irad tutmaq ya da ‘sıfat g?tirm?k` onu itirm?yiniz? neden olacaktır. En iyisi onun özgürlüğüne saygı gösterin. O hayata farklı pencereden bakıyor, insanlara ferqli yanaşır ve sizden de onu başa düşmenizi bekliyor (Siz de o pencereni tapıb, ordan bakarsanız, pis olmaz). O, hayatını güzelleştirmeye çalışır, çünkü çevresindekilerin erişebileceği mükemmelliği görür ve çevresindekilere yardım etmek konusunda kendisinde sorumluluk hissediyor. Sizinle sohbetinde dünyaya çok yukarıdan bakmayı, olayları inanılmaz celdlikle ayrıştırmayı ve yüksek düzeyde fikirlerinin olması sizi imrendirmesin. İnanılmaz derecede optimistdir, her olayın iyi taraflarını görür, pessimistlere tab getirmez! Hiç kimseden aslı olmadan yaşamayı, kendi ayakları üstünde durmayı seviyor ve sizden de bunu gözleyir. İlginç, eşit ve entelektüel düzey ilişki istiyorsanız, Kova en uygun kişidir.

 

Balık (20 Şubat – 20 Mart) burca aşıksanız

 

Hoşgörülü, sevecen ve ince duygulu insandır. Her konuda ona güvenebilirsiniz. Küçük, ama yürekten gelen hediyeler onu sevindirir, bütün maaşınızı onun gülümsemesi için harcamak zorunda kalmayacaksınız. Tamamen kendine kapalı sayılmaz ama sizden diqqet görmese duygularından, sorunlarından hiç konuşmayacak. Yalnız kalmak isteği size garip gelmesin ve bunun altında başka mesele aramayın. Kaba sözlere ve yüksek ses tonuna nifret edir, onun dünyasında her şey zerif ve ince olmalıdır, eksi olsa buna dayanmaz. Onu hiss yapabiliyorsanız, ilişkinizin uzun vadeli ve oldukça güzel olacağına kuşkunuz olmasın

Bir Cevap Yazın