Sevgilinizin burcu

Sevgilinizin burcu

Sevgilinizin burcu
Sevgilinizin burcu

Sevgilinizin burcu nu Evlenmeden önce mutlaka ögrenınız.Eğer astrolojiye inanırsanız da, inanmazsanız da, aynı zodiak işareti altında dünyaya gelenler benzer niteliklere sahiptir.

Her işaret için belirli olumlu ve olumsuz yönler yaygındır. Elbette ki, hiç kimse mükemmel değildir, tüm burçların kendi eksiklikleri var.

Myansiklopedi.com bu kez okuyucuları belirtilere göre, en tehlikeli ve rahatsız edici erkek burçlarının reytingini aşinadır. Yeri gelmişken, bu yazı gelecekte onları nelerin beklediğini bilmek isteyen kızlar için faydalıdır.

 

Koç sevgilinizin burcu

 

Eğer senin sevgilin veya hayat arkadaşın Koç burcu ise, o zaman önceden antidepressant ilaçlar alabilirsin. Bu zodiak işareti koç inatciligi ve bencilliği ile seni öbür dünyaya gönderebilir. Hatta haklı olmadığını bilse bile, yine de tartışmaktan, prensip etmekten yorulmaz. Her konuda her zaman kendi şahsi fikirleri olur, hatta bilgisi olmadığı mesele etrafında da fikir bildirmeyi seviyor. Pis tablolar çizmekten doğan keskin aqressiya ve tepkiler bu zodiak işaretinin süsüdür. Onların isterikası ani kurulduğu gibi, tez de geçip gidiyor.

 

Boğa sevgilinizin burcu

 

Boğalar düşünüyor ki, istediği her şeyi yapabilir. Onlar hep kendinden memnun. Hatta kendisi ile iftihar etmeli hiçbir olay olmadığı halde de ozunden razilik onları bırakmaz. Boğa burçları aşırı intcikik asıl kişi karakterine özgü olan önemli kalite düşünün, simicliyi ise akıllı qenaetcillik gibi kabul ediyor.

 

İkizler sevgilinizin burcu

 

İkizler’le özlemek olmuyor, ama artık ikinci hafta yoğun iletişim sayesinde kendini umutsuz ve ölene kadar yorgun gibi hissedeceksin … Eğer İkizlerin değişkenliğe son derece eğilimli durumlarına tahammül bilsen, o zaman sana abide yüceltmek gerekir. Onlar kah burada, kah orada eğlenmeyi, insanların sinirleri ile oynamayı sever. Onlarla birlikte vakit geçirmek ilginç olsa da, gelecek daha korkunçtur. İkizlerden vefa beklemek abestir, yüzünü çeviren onlar senin refiqen ile iyice flört etmeye utanmıyor.

 

Yengeç sevgilinizin burcu

 

Bu konuşkan burç her kızda annesini arıyor, eğer kendi idealini bulursa, o zaman mutlaka evlenecek. Yengeç burçları için sıcak yuva, ailesinin rahatlığı çok önemlidir. Fakat onlar evi temizlemek, ayrıca yemekle ilgili talimatları ve iddiaları ile eşini erken öbür dünyaya yollayabilir. Yengecler pile evlilik yok olmuş gençlik demektir.

 

Aslan sevgilinizin burcu

 

Kendisine aşık aslanlar başı kendisine o kadar karışıyor ki, etrafında hiç kimseyi görmüyor. He, bir de ki, onlar kendisini herhangi kırgınlığı ve kötülüğü hafızasında barındırmayacak kadar asil olarak görüyor. Buna rağmen, onlar çok kıskanç, hırslı ve küseyendir. Halbuki, kendisi birilerinin onu kıskanmasına dayanmıyor ve başkasının onu kendi mülkiyeti olarak kabul ettiği fikrini kendine yakın bırakmıyor. Kendini kral sayan Aslanlar sevdiği kadına para harcamayı sever, hem de güzel kızların olduğu meclislerin hiçbirini bırakmıyor. O, her zaman ilk sırada olmalıdır. Birden sen önemli işin çıktığı için görüşmeyi ertesi güne salsan, o, bundan çok incilecek. Bağışlanmak için çok beklemek gerekecek.

 

Başak sevgilinizin burcu

 

Bu burçlar titiz, konuşkan olması ile hemen seçilir. Onunla görüşmeye hazırlarsaniz, her küçük konuya göre öğütler duymaya hazır olun. Dayanılmaz derecede tembel olsa da, kendisinin cok zahmet cektigi kanısında. Emosiyaları çok gergindir, sevgiye ise çok dikkatli davranır.

 

Terazi sevgilinizin burcu

 

Terazi her şeyden şüphelenen, gizemli ve esrarengiz burçtur. İşleri yolunda gitmeyince çok sinirli olur, bu zaman öfkesini ilk karşına çıkan kişinin üstüne döküyor. Hayalperest Terazi burçları kendisinden mevcut olmayan çeşitli sorunlar uyduruyor, sonra ise uzun süre onları çözer. Çoklu arkadaşları var, ama gerçekten neredeyse kimseye güven duymazlar.

 

Akrep sevgilinizin burcu

 

Dayanılmaz, keskin ve kindar Akrep burçlarının görevleri zamanında ve doğru yerine getirilmediği takdirde herkesin hayatını cehenneme çevirir. Mat, somurtkan bakışları kendi keskinliği ile kimi istersen deli kapasitesine sahiptir. Aşırı kıskanç olsalar da, bunu gösteriş yapmayı sevmezler. Para onlar için önemli değil, ama doğum gününde vermediğin hediyelerin sayısını iyi akılda tutuyorlar.

 

Yay sevgilinizin burcu

 

O yalan konuşmaz, yalan söyleyen insanlara da dayanamıyor. Hatta gerçeği söylemek isabetli olmadığı zaman da yalan konuşamıyor. Eğer o senin yalanını ifşa edilirse, cezayı çekmeye hazırlan.Yay çok kıskanç olsa da, kendisi güzel kızlarla tanışma fırsatını elden bırakmıyor. Hatta kendine özgü mizah duygusu da, onun eksiklikleri telafi etmek mümkün değildir.

 

Oğlak sevgilinizin burcu

 

Oğlak burçlarını şeylere inandırmak hemen hemen mümkün değildir. Hatta eğer o, seninle aynifikirde ise, bu, ya tesadüftür, ya da tartışma havasında değil. Bu nedenle en iyisi ona baskı gösterme, işine muamele et ve fikirlerini çok dikkatli teklif et.Oğlaklar neşeli meclislere uzun süre dayana bilmiyor. Genel olarak, onlara sarf etmeyen davetleri kabul etmezler. Bu burcun temsilcileri hem de şöhretperest olur. Onlar büyük yaşam tecrübesine sahip olduğunu düşündüğü için bu konuda, nasıl yaşamak gerektiği, özellikle de para harcamak konusunda saatlerce size ders verebilirler.

 

Kova sevgilinizin burcu

 

Bu burç büyük hayaller kurmayı ve onlar hakkında düşünmeyi çok sever, ama kova enerjisi ve sabrı onları gerçekleştirmeye nadiren ulaşır. Onun size verdiği vaadlere, sözlere inanmayın. Kendi vaadini yerine getireceğine kendisi inansa da, sonuç beklendiği gibi olmuyor. Genel olarak, ciddi çalışmalarda bu burçlara güvenmemek iyidir, özellikle de, cesaretli konularda tüm sorumluluğu kendi omuzlarına alacağını düşlemek gerekmez, öncelikle kendine güven.

 

Balık sevgilinizin burcu

 

Sana kendinden emin, kendi gücüne büyük başarılar elde edebilen, bulutlarda uçmayan normal oğlan gerekir? Onda sen düzgün adresinde değilsin. Balık burçları kendilerince kendi yasaları ile yaşıyor ve gerçek yaşamla hesablaşmıyor. Balık burçları aslında çocuk gibidir, onlar kararsız, son derece duyarlıdır. Onlara sürekli bakım gerekir, aksi takdirde uçurumdan düşebilir.

Bir Cevap Yazın