Burçlar ve para

Burçlar ve para

burçlar myansiklopediBurçlar ve para.Para deyince herkes farklı düşünüyor. Kimisi para toplamak yeteneği ile herkesi şaşırtıcı kimisi de ha çalışsa da, elinde bir şey kalmıyor. Hangi  burçların parayla arası nasılmış?

Koç burçlar ve para: Koç kendi hayatı ile kumar oynayacak kadar riski sever. Girişimci olduğu için yeni yatırımlar yapmak, riskli yollardan para kazanmak özgüvenlerini geliştirir. Küçük de olsa, kendi işini kurmak, müdür konumunda olmak, özgürlüğünü korumak ve istediği şekilde yaşayabilir bilmeyi tercih ederler. Sürekli yenilik arıyor.

Boğa burcu ve para : Boğa finans konularında oldukça tedbirli, sabırlı ve planlıdır. Tüm burçların içinde yaşamına devam etmek için gerekli kaynakları tanımlaması ile tanınır. Deneyimi olmayan boğa kendini güvensiz hissediyor için önce ruhsal, sonra da fiziksel olarak sağlık problemleri yaşayabilir. Borç almaktan keyif gelmeyen boğa kendisinden borç istenende de rahatsız olur.

İkizler burçlar ve para : İkizler hayatın diğer alanlarında olduğu gibi para konusunda da uzun süre düşünmeyi sevmiyor. Fakat adapte yeteneği ve toleransı çok yüksek olduğu için değişen finansal durumlara da sık uyum. Aslında rakamlarla arası iyi, hatta istseler büdcelerine son derece iyi kontrol edebilirler.

Yengeç burcu ve para : Su burcu olan yengeçlerin hisleri ve içgüdüleri güçlü olduğu için ekonomik trendleri, değişiklikleri önceden hissediyor. Esasen desteğe ihtiyacı varmış gibi görünse de, güvenliğine çok düşkündür. Mali konularda da oldukça dikkatlidir. Hayatının finans alanında her zaman başarılı olur.

Aslan burcu ve para : Lüks yaşamı seven aslanlar için para toplamak imkansızdır. Ancak gücü çok seven aslan parayı da güç aracı olarak kabul ediyor. Muhtaç duruma düşmeye nefret ediyor.

Başak burçlar ve para: sırlardan farklı olarak başaklar riske girmekten çekinir. İşi hayatın amacı olarak gören başak detayları görerek hareket ettiği için sağlam adımlar atmakla yanılmaz.

Terazi burçlar ve para

Pazarlık etmeden hiçbir şey almaz terazinin prinsipidr. Estetik değerleri oldukça kuvvetli olduğu için genellikle sonda hep ciddi ödüllere layık görülüyor.

Akrep burcu ve para : Kararlı ve dirençli burç olan akrep amacına ulaşmak için her şeyi yapıyor. Özellikle geniş çaplı maddi konularda, analitik yeteneği ve hislerinin yardımıyla olumlu adımlar atıyor ve başarı kazanıyor. Zorluklardan yılmayan akrep aslında güzel şeyleri sever. İyi ev, sağlam ve güvenli bir arabaya sahip olmak, güzel giyinmek onun yaşamsal amaçları arasındadır.

Yay burcu ve para : Yay finans alanında oldukça optimistdir. Varsa harcıyor, yoksa, demek ki, yoktur. Yaylar büyük yatırımlar yapmayı, değer itibariyle oynamayı seviyor. Otomatik olarak riskleri de artıyor. Tehlike son aşamasına geldiğinde yine de kendini kaybetmiyor.

Oğlak burcu ve para : Yedek etmek ve tedbir almanın oğlağa hiçbir aiddiyyatı yoktur. Planlama, organizasyon ve yönetim yetenekleri finansal alanında da kendini gösteriyor. Oğlak hayatının maddi hedeflerini saptar ve uzun yıllara ait stratejiler geliştirerek sabırla, metanetle, yılmadan bu hedefe ulaşmak için durmadan çalışıyor.

Kova Burçlar ve para : Parayla hiçbir ilgisi olmayan burçlardan biri de kovalardır. Sadece teknolojik bir şeye sahip olmak isteyince veya insani yardım etmek istediğinde para aklına gelir. Demokrasiye ve eşit şartlara çok önem verdiği için hayatı boyunca asla kişisel gelişim, kişisel servet elde etmek amacı da olmuyor.

Balık Burçlar ve para : Anti-materyalist olarak bilinen balık burcu belki de paranın varlığından bile habersizdir. Hayatın reallıklerından ve taleplerinden kolayca uzaklaşan balık hayata devam etmek için paranın gücüne ihtiyaç duyuyor. Ve bu zaman karışık düşünceler içerisinde kalıyor.

Bir Cevap Yazın