Manevi yönden en güclü burç

Manevi yönden en güclü burç

Kova burcu manevi yatı

MANEVİYAT MYANSİKLOPEDİHava unsurunun en güçlü burcu . Hayalperestliye eğilimli olmasına ve yüksek ideallere can atmasına rağmen, bu zodiak işareti hayatta istenilen zorluklara tab getirmeye kadirdir.

 

Terazi burcu maneviyatı

Manevi gücüne göre ikinci yerde Teraziler gelir. Bu burcun temsilcileri aslında, göründüğü gibi zayıf değildir, ama onların çalışmalarını sona ulaştırmadan gibi kötü alışkanlıkları var. Onlar heves ve arzularından, aynı zamanda amaçlarından çok çabuk vaz geçerler.

 

İkizler burcu maneviyatı

Hava unsurunun en zayıf burcu ikizler. Bu burcun temsilcileri fikrini bir işte cemleşdire bilmediği için sık sık kenar desteğe ihtiyaç duyuyor. İkizler sorunla karşı karşıya kaldığınızda derhal paniğe düşer ve diğer insanlardan yardım istiyorlar.

Yaya burcu maneviyatı

Ates unsurunun en güçlü temsilcisi Yay. Bu zodiak işaretlerinin temsilcileri hiçbir zaman pes düşmüyor ve herhangi bir ortamda hoş bir ruh ruhiyyeni korumaya çalışırlar. Onlar emosiyalarını gözaltında tutmayı başarıyor, provokasyonlara uymuyor ve her zaman kendi fikirleri ile hareket ederler. Onların gücü iyimserlik ve geniş düşünceli olmalarındadır.

 

Aslan burcu maneviyatı

İkinci yerde Aslan burçları gelir. İlk bakışta bu burcun temsilcileri güçlü ve hırslı görünüyor. Ama onların çoğu çevre fikrinden asılı durumdadır. Şirlerin daim tarife ve desteğe ihtiyacı var. Eğer bu olmazsa, onlar kendilerini asa biler.

 

Koç burcu maneviyatı

Ateş unsurunun en zayıf temsilcisi Koç burcudur. Onlar çok aktif, iş olmasına rağmen, hem de çok hassastır. Bu zodiak işareti duyguların kontrol edemiyor, onların kalbini yaralamak çok kolaydır. Duyarlılık Koçları bazen yanlış hareket etmeye sevk eder ve bu da onları müşkül durumu düşürüyor.

 

Oğlak burcu maneviyatı

Oğlaklar toprak unsurunun en güçlü temsilcisidir. O, ısrarlı, kararlı ve özüne inamlıdır. Bu burcun xetrine çarpmak zordur. Hatta her şey kötü olsa bile, o, küçük ve yavaş adımlarla hedefe doğru gidecek. Onları fikrinden caydırmak mümkün değildir.

 

Başak burcu maneviyatı

Toprak unsurunun başka bir temsilcisi – Başak manevi gücüne göre ikinci sıradadır. Genellikle güçlü insan izlenimi veriyor, fakat bazen dünyayı olduğu gibi kabul edemiyor ve bu zaman her şeyi kendi akarına bırakıyor …

 

Boğa burcu maneviyatı

Boğa burcu toprak unsurunun en zayıf temsilcisidir. Bu burçlar değişiklikleri sevmiyorlar. Onlar tüm hayatını rahat ve mutlu yaşamak istiyor, planları altüst olunca ise kendilerini savunmasız hissederler.

Balık burcu maneviyatı

Su unsurunun en güçlü temsilcisi Balık burcudur. Ayrıca, sadece su unsuru, hem de diğer burçlar arasında manevi yönden en güçlü zoidak işaretidir. Bu, biraz garip gelebilir. Çünkü, Balık genellikle gerçek âlemden çok uzaklarda, hayaller dünyasında yaşamaya tercih ediyor. Aslında, onların gücü ele bundadır. Fedakar Balık tüm zorluklara uzun süre dayanamaz ve umudunu yitirmeden her şeyin düzeleceğini bekleyebilir bilirler. Bu tür düşünmek balıklar kendi mutluluğu uğruna sonuna kadar mücadele götürmekte yardımcı olur.

Akrep burcu maneviyatı

Akrep burçları Balık gibi olmasa da, manevi gücüne göre onlardan sonra ikinci sırada gelir. Onun zayıflığı yapma ise, uzun süre tüm emosiyalarını herkesten ustaca gizlemeyi olabilir. Fakat kalbinde sakladığı sorunlar onları içten yiyip bitirecek, dolayısı ile onları daha zayıf ve güçsüz edecek.

 

Yengeç burcu maneviyatı

Kendi unsuruna göre, Yengeçler en hassas burçtur. Bu zodiak işareti çok sık kendilerine kapılıyor. Onlar sürekli moral desteğe ve yardıma ihtiyaç duyuyor. Eğer onların yanında kimse olmasa, Yengeçler bunu uğursuzluk belirtisi olarak kabul edecek ve depresyona düşecekler.

Bir Cevap Yazın