Tutkulu erkekleri burçlarına göre tanıyın

Tutkulu erkekleri burçlarına göre tanıyın

tutkulu burçTutkulu erkekleri;                 

Koç burcu tutkulu erkekleri

Koç burcuna ait olan erkekler akıllı taraf müqabili istiyorlar. Arzularınızı ona açıkça belirtmekten çekinnmeyin. Ona olan hislerinizi söylemekten utanmamalısınız. Fakat onun yönetici olduğunu da unutmayın. Giyim tarzınız onun için ehemiyytelidir. Stil sahibi olun ve çekici duruşunuzla ona etki edin. İyi mizah yeteneğiniz, akıl vb ile onun hoşuna gitmek şansınız fazladır.

 

Boğa burcu tutkulu erkekleri

O, tutkulu insandır. Sadece cinselliği değil, yeme içme ve sahip olduğu şeylere karşı da aynı hislerle yaklaşır. Kokular, yemekler onun için çok vacibdir.Buğaların kalbine giden yol midesinden geçer. Yatakta onunla tutkulu anlar geçirebilirsiniz. Sevginizin ve niyyetinizin gerçek olduğuna inanırsa, onunla çok mutlu oldum.

 

İkizler burcu tutkulu erkekleri

İkizler’le yola gitmeyin en kolay yolu onun özgürlüğüne engel olmamaktır. Onlar akıllı ve çok konuşan kadınları hoşlanır. Yeniliklere hazır olan kadınları tercih vermekle birlikte, odak olmayı hoşlanır.

 

Yengeç burcu tutkulu erkekleri

Onlar için en önemli şey inançtır. Sizinle birlikte olmak istiyorsa, size inanması için uzun bir zaman olnuna olabilir. Yavaş ve sakin sevişirler. Sevdiği kadına dokunmak, hissetmek ve öpmek çok onlar için önemlidir. Onlar en sadık burçlar arasında olduğu için, aynı sadakati eşlerinden da beklemektedirler. İyi eş ve anne olmanızı beklerler.

 

Aslan burcu tutkulu erkekleri

Onun kral olduğunu kabul edin. Sizin göreviniz onu desteklemektir. Dış görünüşe önem veriyor. İyi konuşan, iyi giyinen ve kendine bakan kadınları seviyor. Ona ihtiyacınız olduğu için değil, onu sevdiğiniz için onunla birlikte olduğunuzu hissetmeniz gerekir. Sevgi, bağlılık onun için çok önemlidir. Yatakta sevgi oyunlardan hoşlandığını da unutmayın. Aslanlar gururlu ve onurlu insandır.

 

Başak burcu tutkulu erkekleri

Bu burcun erkekleri kadınlara karşı çok dikkatlidirler. Saçma sarışınları sevmiyor, akıllı kadınlara saygı gösterirler. Giydikleriniz onlar için çok önemlidir. Her şeyde mükemmel olmaya çalıştığı için en küçük detaylara da fikir verir. Onun duyarlı iş adamı olduğunu unutmayın. Qısqanclığınızla onu boğmayın. Sevgiliniz ile eğlenceli ilişki kurmaya çalışın.

 

Terazi burcu tutkulu erkekleri

Teraziler kadın güzelliğine çok önem verirler. Akıllı ve romantik kadınları severler. Kendileri de duygusal burç sayılırlar. Onun sevdiği konular hakkında konuşmayı deneyin. Öncelikle dost olun, sonra sevgiye adım atın. Erotik romantizm terazi erkekleri için en iyi baştan çıkaran yöntemdir. Sayğılı ve hırslı kadınları severler.

 

Akrep burcu tutkulu erkekleri

Ona yaklaşmaya korkmayın. İlk adımı sizin atmamıza onun hoşuna gelebilir. Onlarca sıkılmak mümkün değil. Bir akrep erkeği ile cinsel ilişkileriniz varsa, spor salonuna yazılmaya gerek yoktur. Cinsel hayatınızı oldukça heyecan verici ederler. Onlarca ayaqlaşan ve cinsel gücü olan sevgili istiyorlar. Tutku ve romantizm onları fethetmek için yeterlidir.

 

Yay burcu tutkulu erkekleri

Sürprizlerle dolu kişilerdir. Onlar mecaraperset ruhlarına uyum bilen kadınlara tercih. Bu yüzden ne zaman sevişmek istediğini tahmin etmek mümkün değildir. Otomobilde, şahitle ve başka yerlerde her an mecaraya hazır olun … İstediklerini yapmaya engel olmamalısınız. Aksine ona yardım etmelisiniz.

 

Oğlak burcu tutkulu erkekleri

Bu kadar ciddi bir adamı baştan çıkarmak kolay değil. Onlar ciddi ve kendisini kontrol eden kadınları severler. Size sürprizler yapmak ve romantik mecaralara yaşatmak için can atıyorlar. Ancak sizin sadık ve sadık olmanız da çok önemlidir. Onun için iş hayatının önemli olduğunu bilmelisiniz. Bunun için hep onu destekleyin ve yanında olun.

 

Kova burcu tutku erkekleri

Onunla rahat olun. Çünkü insanlara sık öyreşirler. Yatak odasında farklı mecaralara açıktır, gizemli ve çılgın qadnıları seviyorlar. Onun en yakın dostları da kendisi gibi olur. Yeniliklere hazır olsalar da, her şeyden çok çabuk bezirler. Her dediğini ciddiye almayın. Cinsellikte de farklı şeyler isteyebilir. Onun her çılgınlığına yanında olun.

 

Balık burcu tutkul erkekleri

Onlar doğuştan duygusal olurlar. Öncelikle çok eğlenceli tip gibi görünseler de, tanıdıkça romantik olduğunu hissedeceksiniz. Romantizmin onlar için büyük önemi var. Sevişmek onlar için sadece fiziksel değil, ruhsal deneyimdir. Doğa itibari ile inqilabçıdırlar. Samimi ve hoş sözler onun kalbini fetheder olabilir. Onu sevgisinizi kazanırsanız, mutlu olursunuz.

Bir Cevap Yazın