Burçlara göre hangi kadını seviyorsanız

Türk kadını seviyorsanız küçük ipuçları işinize yarayacaktır.

hediye seçimi“Koç” kadını seviyorsanız – çalışkan ve cesur olmalısınız. Her şeyin üstesinden gelebilen gibi bir özelliğiniz olmalıdır. Kolay elde edilen bir kişi olmamalısınız. İddialı bir kadınla beraber olduğunuzu unutmamalısınız. Aktif kendiyle barışık, sınırsız düşünmesini bilen erkekler onun için özeldir. Size karşı çıktığında, karşısında hiçbir zaman dimdik durun, bunu sizi kontrol etmek için vardır. Akıllı bir kadınla olduğunuzu asla unutmayın. Hayatta sadece bir aşk için yaşayacağını düşünmeyin.

“Boğa” kadını seviyorsanız – dişilik özelliği yüksek olan bu kadını aldatmaya kalkışmayın. Aksi takdirde, korkunç olabilir. Bakımlı bir erkek olun, kendinize karşı dikkatli olun. Kadınınızla yakından ilgilenin. Güzel bir kadınla birlikte olduğunuzu da unutmayın.

“İkizler” kadını seviyorsanız – bu kadına karşı mantıklı davranın. Eylemlerinizin bilin. Yakınındaki iş arkadaşlarını etrafındaki adamları kıskanmayınız. Sizinle arkadaşlık etmekten, sırlarını paylaşmaktan hoşlanan bu kadın, aynı şeyi sizden de bekleyecektir. Onu baskı altına alacağınızı düşünüyorsanız yanılırsınız. Size hoşçakal diyorsa, ilişkiyi sürdürmek için sakın baskıda. Çünkü buna aldırmaz. Açık fikirli ve sizin mutlu olmanız için bu ilişkiyi sürdürmek için sakın düşünmez.

“Yengeç” kadını seviyorsanız

Sıcakkanlı, dürüst, iyi niyetli olun. Ona ait değer vermeye çalışın. Alışkanlıkları onun her şeyidir. Onlardan imtina etmesine çalışmayın. Hassas olduğu konularda onunla şaka yapmayın. Eğer niyetiniz ciddi değilse onun dünyasına deymeyin. Ona öyle davranın ki, sizden vazgeçmesi mümkün olmasın. Onun derin duygularına dikkat edin. Çünkü o sizden soğutabilir.

“Aslan” kadını seviyorsanız – duruşu, konuşmalarıyla, tavırlarıyla kendine olan güveni açıkça meydanda olan bu kadınla birlikte olmak, sanki hayatın hediyesidir. “Ne ekerseniz onu görürsün” konusuna uygun olarak, hareketlerinize dikkat edin. Arkadaşlarınızın seçiminde dikkatli olun. Olabilir ki, sizin dostunuz onun hoşuna gelmesin. Gururu oynamaya kalkmayın. Evlenseniz de işlemeye izin verin. Onun için özgürlük çok şeydir. Emir etmek, isteklerini kabul ettirmek, bu, kadınlarda ön plandadır. Bu hallerine mutlaka mutlaka alışın.

“Basak” kadını seviyorsanız – sevgi konusunda çekingen ve huzursuz olan “basak” güvenini sarsıtmayın. Tartışırken, eğer yanlışınız varsa, bunu kabul edin. Ona hiçbir zaman akıl vermeye kalkmayın. Sadık olun, Aldattığınız anda sizinle ilişkiyi kesecek.

 

“Terazi” kadının seviyorsanız – Akıllı bir insan olun. Rahatına oldukça düşkün olan bu kadına baskıda bulunmayın. Kararlı ve güçlü olan bu kadın zorlamalardan ve baskılardan asla hoşlanmaz. Çokta hisse kapılmayın, aksine ne olduysa ayakta durmayı başarmanız onun dikkatini çekebilir. Ona mutlaka dikkat verm?lisiniz.Onun size inanması ise biraz zaman alacak.

“Akrep” kadını seviyorsanız – hissetme kabiliyeti yüksek olan bu kadını kandırmaya uğraşmayın, eğer sizinle birlikteyse bilin ki sevdiği ve değer verdiği için bir yerdedir. Kararlı ve güçlü, sağlam iradesi olan bu kadının baskılardan hoşlanmaz. Güçlü ve kararlı olmaya çalışın. Çünkü Akrep kadını hedefini belirlemiş erkekleri çok sever. Yalnız kalmayı sevmeyen bu kadını dostlarınızdan uzak tutmayın. Onu sevginizle kucaklayın.

“Yay” kadını sevirsinizse

Aktif, bilgili felsefi bir kadın burcudur. Bu özelliklere sizde sahip olmalıdır. Keşfetmeyi xoşlayın. Bu özel kadın, kültürlü erkeklerden oldukça hoşlanır. Sizi daima denemeye çalışır. Yeni bir kadın keşfetmek istiyorsanız o zaman “Yay” size göre.

“Oğlak” kadını seviyorsanız – Bu kadınlar eşine çok bağlı olur. Çok kıskanç olurlar. Ondan asla hafif sorumsuz – adi davranış beklemeyin. Eğer size güv?n?rs? o zaman hiçbir sorun olmaz .Eğer sizi istemiyorsa, o zaman ona sahip olmak kesinlikle mümkün değildir.

“Kova” kadını seviyorsanız – Bu kadınlar çok akıllı olur.O ki, onları aldatmak aklınızdan bile geçmesin. Onlara karşı her zaman sürprüz edin. Dürüst olun. Eğer onu biriyle aldatmısınızsa, baştan kendiniz söyleyin. Zaten onun hissiyatı çok güçlüdür.

“Balık” kadını seviyorsanız – Bu kadınları esebleşdirmek olmaz. Onun hayalinde yarattığı bir adam var, eğer ona uygun olmazsanız, o sarsılacak.

Bir Cevap Yazın