Gelinlik secimi burçlara göre

Burçlara göre gelinlik secimi

Gelinlik secimi
Gelinlik secimi

Koç burcu gelinlik secimi – burcundan olan kadınlar gelinliklerinde iddialı çizgilerin hakim etmesini istemektedirler. Onlar daha çok basit gibi görünen ışıltılı elbiseler tercih ederler.

Boğa  burcu gelinlik seçimi – da ışıltılı gelinlik arzusundadırlar. Sırt ve göğüs dekoltesinden kullanımda cimrilik etmezler.

İkizler burcu gelinlik seçimi – farklı ve aynı zamanda basit modellerden hoşlanırlar. Ama degişken oldukları için bu istek değişebilir. Yani aksine, daha gösterişli kıyafetleri de tercih edebilir.

Yengeçlerin gelinlik seçimi – şifon parçalara tercih ediyor, çünkü romantikdirler.

Arslan burcu gelinlik seçimi – Aslan burcundan olanların özellikleri gelinlik seçiminde de kendini gösteriyor. Onlar için düğün sadece onların kraliçe olduğu törendir, kraliçe ise ödülünü giyinmelidir.

Başak burcu gelinlik seçimi – Basak burcundan olanlar sadeliği sever, aynı zamanda kendilerine güvendikleri için şık görünmek için arzularının peşinden gidiyorlar.

Terazilerin gelinlik secimi– teraziler için gelinlik demek daha çok bağlarla bağlanmasa elbise giymek. Kabarık etek, uzun kuyruk, korsajlı üst, İspanyol kol ve taşlar onların tercihidir.

Akreplerin gelinlik secimi – de esasen, kabarık etekli, zarif ve romantik görünümlü gelinlik seçerek kendilerini tamamlıyorlar.

Yay burcu gelinlik seçimi– yay burcunun bazıları hiç kimsenin beklemediği farklı bir kıyafetle davetlilerin karşısına çıkmak iddialarını gerçekleşdirmekden gizli bir zevk alırlar.

Oğlak burcu gelinlik seçimi– birkaç metrelik “kuyruğu” olan kıyafetleri tercih ederler ki, bu da düğünün ışıltısını kıyafetlerinde hissetmek isteğinden kaynaklanıyor.

Kova burcu gelinlik seçimi – için ideal gelinlikler Fransız hanımlarının korsajlı kıyafetlerini tamamlayan.

Balık burcu gelinlik seçimi – için romantik ve ışıltılı gelinlik vazgeçilmezdir.

Bir Cevap Yazın