Bilgisayardan Instagrama resim yüklemek

Bilgisayardan Instagrama nasıl resim yükleyebilirim

Bilgisayardan Instagrama resim yüklemek.Bilgisayardan Instagrama fotoğraf yüklemek mümkünmüdür?

Bir cok kişi instagrama pc den ulaşmak ve resim yüklemek istemiştir.Benim gibi bir cok kişi husrana ugramıştır. fakat bilgisayardan instagrama fotogram yukleme cözümünü bulduk.

Mobil uygulama üzere toplanmış bir site olan Instagram , kendisini PC kullanımı anlamına gelmez. Instagram’ın Windows -da resmi bir uygulama olsa da, bu uygulama da sadece dokunmatik ekranlı cihazlarda fotoğraf paylaşmaya olanak sağlar.

yöntem: Bluestacks

Bilgisayardan Instagrama nasıl resim yükleyebilirim2PC için bir Android emulyatoru olan uygulama ile mobil Instagram uygulamasını PC üzerinde çalıştırmak mümkündür.

  • Bluestacks App çaları yükleyin ve kurun. Yükleme sırasında “App store access” seçeneğinin aktif olmasına dikkat edin.

  • Sol üstteki mercek simgesine dokunarak uygulamayı arama ekranını açın ve Instagram yazın. Ekranda görünen tuşa basın ve Play Store’u açın.

– Play Store’u  açarken, Google hesabınızla giriş yapmanız istenecektir, bu zaman  gmail.com üzerinde bir  emailinizin olması yeterlidir. Eğer Google hesabınız yoksa bir Google hesabı açmanız gerekir.

  • Google Play Store’da  Instagram sayfasını açarak uygulamayı yükleyin.

Instagram uygulamasını çalıştırın ve oturum açın. Artık Instagram’ı telefonunuzda olduğu gibi kullanabilir, fotoğraflarınıza hatta filtre uygulayıp paylaşabilirsiniz, aynı ile mobilde kullandığınız gibi.

  1. yöntem: Gramblr

Bilgisayardan Instagrama nasıl resim yükleyebilirim3Ücretsiz bir yazılım olan

Gramblr , fotoğrafları bilgisayarınızdan direkt olarak Instagram hesabınıza yüklemeye izin verir.

  • Gramblrı indirin ve PC -nize kurun.

– Gramblr, resmin boyutunu küçültmek işlevini sunmadığı için bu işi kendiniz yapmalısınız. Paylaşmak istediğiniz şekli 650 x 650 piksel boyutlarına getirin. Gramblr  sadece .jpg ve .jpeg dosyalarını destekler.

– Gramblr ı ilk açarken, Instagram hesabınıza giriş yapmanız istenecektir. Gramblr , Instagram tarafından desteklenmediği için her zaman calışmıyor olabilir. Ancak onu düzenli olarak kullanan bir çok kullanıcı var.

– Gramblr penceresinin ortasındaki “Choose File” butonuna tıklayın ve indirmek istediğiniz dosyayı seçin. Bunun ardından “Upload” butonuna tıklayın.

  • Sonraki ekranda şekiliniz için bir açıklama yazabilirsiniz. İşiniz bittiğinde “Kaydet Caption” butonuna tıklayın.

– Hashtag ‘lere dikkat edin.
Bazı kullanıcılar, Gramblr ile hashtag kullanarak sorun yaşadıklarını söylüyorlar. Dolayısıyla hashtagları kullanırken bu durumu dikkate almanızda fayda var. Böyle bir sorun ise mobil interfeysden yeniden düzenleme imkanı var. Bunu kullanarak istenilen hashtagları yeniden yazabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın