FaceApp-ın Android sürümü çıktı

FaceApp-ın Android sürümü çıktı 2 haftada 1 milyon kez indirilen iOS uygulaması

2 haftada 1 milyon kez indirilen iOS uygulaması FaceApp-ın Android sürümü çıktı
FaceAppın Android sürümüçıktı! 2 haftada 1 milyonkezindirileniOSuygulamasıiOSdünyasındabirdenbireünlenen Face App isimliuygulama, resimdüzenlemeteknolojisi ile çokkonuşuluyordu. Uygulama, şimdi de Android içinhazırlandı

FaceApp-ın Android sürümü çıktı!2 haftada 1 milyon kez indirilen iOS uygulaması

iOS dünyasında birden bire ünlenen FaceApp isimli uygulama, resim düzenleme teknolojisi ile çok konuşuluyordu. Uygulama, şimdi de Android için hazırlandı!

Android kullanıcıları, nihayet iOS-un ünlü uygulaması FaceApp-ı kullanabilecekler. Öyleki, Google Play-e yüklenen uygulamaya ilginin yüksek olması bekleniyor. Uygulamanın geliştirici, Mashable-a yaptığı açıklamada, uygulamanın 2 haftada 1 milyon iPhone kullanıcısına ulaştığını bildirmişti.

Uygulama 6 ayrı bölgede ücretsiz uygulamalar listesinde 1. oldu. Ayrıca uygulamada ilk zamanlar reklam olmayacaktır. Çünkü sunucuların reklamın yaratacağı ek yükü taşıyabileceği henüz test edilmedi.

Filtre-i Snapchat den çok farklı bir özelliğe sahip olan FaceApp, insan yüzünün parçalarına odaklanıp. Yüzlere çeşitli kuruluşlar sorumluluk yükleyecek bu uygulama ile ilgili bir ağıza diş koyabilir sağlayabilir ve kendinizi kolay bir şekilde qocalda yapabilirsiniz.

Adını söylemek istemeyen bir Rus developerə göre bu uygulama, yapay sinir ağlarını makine dili öğrenmesi yöntemi ile bağlanır ve ortaya böyle muhteşem görüntüler çıkıyor. Uzaktaki sunucular verileri işleme yaparken, uygulama şekilleri gerçek küçük modifikasyonlar ediyor.

Bir Cevap Yazın