Vertu constellation teknik özellikleri

Vertu constellation teknik özellikleri

Vertu constellation teknik özellikleri

Vertu constellation teknik özellikleri
Vertu constellation teknik özellikleri

Vertu constellation, yine “sadece rüyamızda” görebileceğimiz “yeni akıllı telefonunu tanıttı

Akıllı telefon dünyasında şişirdirilmiş malzeme kalitesi ve fiyatı ile tanınan Vertu, yeni Constellation modelini kamuoyu ile paylaştı.

Vertu markasıyla merak, aşırı pahalı materyallerden hazırlanan, el işi telefonları hakkında bilginiz var demektir. Elbette çok insanın olduğu gibi uzaktan bilginiz var sadece. Çünkü Vertunun telefon fiyatları insanın aklını başından alacak kadar yüksektir. Şirket Constellation  modelini sundu.

Constellation kullanıcıları, iki SIM kartı tek telefonda kullanabilecek. Cihazın 5.5 inç WQHD AMOLED ekranı safir kristal ekranla kaplanacak. Android 6.0.1 marshmallow a destek veren telefonda ek olarakta 1.55 mikro piksele kadar destekleyen 12 MP arka kamera ve Dolby Digital Plus destekli hoparlörler var.

4 GB RAM , 128 GB dahili hafıza alanı, 3220 mAh pil ve Qualcomm Snapdragon 820işlemcisi, cihazın diğer özellikleri arasında yer alıyor. Kablosuz şarj ile birlikte USB –C bağlantı noktası üzerinden şarj doldurma işlemini yapabileceksiniz.

Vertu Constellation, İngiltere-de, yüzde yüz el işi olacak. Telefon, sertleştirilmiş alüminyum üretimi olup, arka tarafı ise İtalyan derisi ile kaplanmıştır. Telefonun açma kapama düğmesi ise yakuttan hazırlandı.

Telefonun fiyatı henüz açıklanmasa da, yüksek tutarlardan söz edebiliriz. Cihaz ne de olsa milyon dolarlık yat sahiplerine hitap ediyor.

Teknoloji ile ilgili kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın