Whatsapp'da online olmadan mesajları okumak mümkündür

Whatsapp’da online olmadan mesajları okumak

Whatsapp’da online olmadan mesajları okumak

Whatsapp'da online olmadan mesajları okumak mümkündür
Whatsapp’da online olmadan mesajları okumak. En çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması Whatsapp, kullanıcılara bazen zor anlar yaşatıyor. Elbette, milyonlarca insanın şikayeti ile son görülme zamanının tarih ve saati esaslı şekilde sistemde gösterilir

Whatsapp’da online olmadan mesajları okumak mümkündür; Küçük bir hile sayesinde WhatsApp online olmadan ve mavi çizgileri göndermeden gelen mesajları okumak mümkündür.

En çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması Whatsapp, kullanıcılara bazen zor anlar yaşatıyor. Elbette, milyonlarca insanın şikayeti ile son görülme zamanının tarih ve saati esaslı şekilde sistemde gösterilir. Bunu kapatmak elbette ki mümkündür, ancak bu sefer de karşı tarafın en son ne zaman Whatsapp girdiğini, mesajınızın okunduğunu göremiyorsunuz.

Tam bu noktada kullanabileceğiniz bir ipucu var;

Uçak modunu açın.

Mesaj geldiğinde telefonunuzu direkt uçak moduna geçirin.

Böylece, hem operatörünün verdiği veri iletişim pasif hale gelecek, hem de kablosuz bağlantı özellikleri eklemek olacaktır. Hem Android hem de iOS-da bu süreci doğrudan kontrol paneli üzerinden yapabilirsiniz.

WhatsApp girin ve mesajı okuyun. Sonra Whatsapp girin ve gelen mesajı okuyun. Bu süreçte herhangi bir veri bağlantısı olmadığı için karşı tarafa mesajın okunduğuna dair “mavi işaret” gönderilmeyecektir.

 

Ardından Whatsapp uygulamasını kapatın ve uçak modunu devre dışı bırakın.

Uçak modunu kapattıktan sonra kablosuz ağ veya 3G / 4G hizmetleri ise mesajınız okunmamış gibi görünmeye devam edecek.

Bu sayede Whatsapp online olmadan gelen mesajları kolayca okunabilir.

Teknoloji ile ilgili kategorlerimiz ilginizi cekecegini düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın