Dünyanın ilk akıllı koruyucusu

Dünyanın ilk akıllı koruyucusu

Dünyanın ilk akıllı koruyucusu

Dünyanın ilk akıllı koruyucusu
Dünyanın ilk akıllıkoruyucusuAkıllıtelefonlar ile başlayanakıllıcihazlarlistesi, akıllıtelevizyon, akıllısaat, akıllıoyuncakvb. ile devam

Dünyanın ilk akıllı koruyucusu Akıllı telefonlar ile başlayan akıllı cihazlar listesi, akıllı televizyon, akıllı saat, akıllı oyuncak vb. ile devam ediyor. Myansiklopedi ailesi olarak sizlere farklı farklı akıllı cihazları sunuyoruz ve neredeyse biz de bu cihazların artık çok da farklı olmadıgını düşünmeye başlamıştık.

“Daha başka ne olabilir?” Diye düşünürken British Condom  adlı üreticinin yeni ürünü olan iCon u haber aldık. Öyleki iCon adını verdikleri akıllı koruyucu İle bu akıllı cihazların listesine en garibini dahil eden firma, tek kullanımlık degil defalarca kullanılabilen koruyucu hazırlayıp . Akıllı koruyucu olduğunu belirttiğimiz iCon, bunu içerisindeki nano cipe borçludur.

Normal koruyucular olarak kullanılan iCon, bluetooth ile telefonunuza katılarak cinsel ilişki sırasında harcadığınız kalori miktarı, giriş-çıkış hızı ve toplam kullanım süresi gibi garip bilgileri ve vücudunuzun o andaki ısısını sunucuda hafızada tutar.

Boyut olarak tüm ölçülere uygun olduğu iddia edilen bu akıllı koruyucu, 60 Pounds-sterlin fiyatı ile İngiltere’de satışa çıktı. Şu anda sadece iOS için uyumlu olan iCon unAndroid için uyumlu olarak hazırlanmaya çalışılmaktadır.

Teknoloji alanındaki yazılarımız okumanızı tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın