Samsung Galaxy C5 Pro belli oldu!

Samsung Galaxy C5 Pro teknik özellikleri

Samsung Galaxy C5 Pro teknik özellikleri

Samsung Galaxy C5 Pro teknik özellikleri
Samsung Galaxy C5 Pro teknik özellikleri

Samsung Galaxy C5 Pro teknik özellikleri ; Samsung’un uzun süredir üzerinde çalışmakta olduğu samsung Galaxy C5 Pro modelindeki telefonu Çinde düzenlenn bir etkinlik sergilemesi, telefonun tasarımının ortaya cıkmasını saglamş oldu.

Samsung kullanıcıaları samsung galaxy s8 telefonunun piyasaya sürülmesini beklərkən samsung galaxy cg pro akıllı telefonuylada tanışmış oldular. Samsung galaxy pro c5 modeli orta seviye de büyük bir kitleye hitap etmektedir.

Oldukça fazla model sahip olması sayəsinde kullanıcılar geniş bir akıllı teləfon spektrum sunan Samsung, bu kz kullanıcıların karşısna Galaxy C5 Pro modl ile çıkmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl satışa sunuln Galaxy C5-in yenilənmiş bir vərsiyonu olan Galaxy C5 Pro, SMC5010 model numarası ile karşımıza çıkıyor.

Weibo aracılığıyla yapılan acıklamada, siyah renkli Samsung Galaxy C5 Pro modelne ait fotoğrafların Çinde düzənlenen SamsungForum ətkinliğində çekildiği bildirildi.

Qualcomm-un 2 GHz hızında çalışan 8 çəkirdekli Snapdragon 625 işləmcisindən ve Adreno 506 grafik işlemcisinden güç alan Galaxy C5 Pro, 5.5 inç büyüklüğünde ekrana sahip olacak.

4 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza alanının yər aldığı akıllı teləfonun, ön ve arka kamerası 16 megapiksel olacak.

Samsung’un Galaxy C5 Pro modəlini satışa sunacağı tarih bəlirsizliğini koruyor, cihazın yaklaşık 360 dolar fiyat aralığında olacağı belirtiliyor. Teknoloji haberleri bölümünden diğer telefon modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın