Göz şekline uygun makyaj yapmak yöntemleri

Makyaj ile kirpik uzatma yöntemleri

Makyaj ile kirpik uzatma yöntemleri

Doğal görünen kirpikler ve doğru göz makyajı
Doğal görünen kirpikler ve doğru göz makyajı

Makyaj ile kirpik uzatma yöntemleri ; Bazen biz kadınlar için elimizdeki ile yetinmek mümkün olmuyor. Böyle olmasaydı, kozmetik ve plastik cerrahi alanları bu kadar gelişme etmezdi.

Örneğin hangi kadın kısa kirpikleri olduğunu kabul eder? Bir kozmetik mağazasına gidip, kirpik uzatan tuş alması yeterlidir. Makyaj hileleri bize artık uzun kirpikler vaat ediyor. Gelin sizinle birlikte makyajla kirpik uzatma yöntemlerine göz atalım. Kirpik katlayıcı Kirpikler uzun olsa da, eğer doğruysa, kıvrık değilse, olduğundan kısa görünebilir. Bir de kirpikleri kısa olanlar var. Kirpik kıvırıcı kullandığınız takdirde sizin de kirpikleriniz daha uzun görünecektir. Ancak kaş yaparken göz çıkarmamak için kirpik qatlayıcısını tuşdan önce kullanmaya dikkat etmelisiniz. Pudra Bir kat rimel attıktan sonra ikinci katı çekmeden önce gözlerinizi pudralayın. Daha sonra yeniden bir kat da tuş tıklayın ve farkı kendiniz görün. Bu yöntem için özel olarak satılan pudralar da var.

Ancak ek maliyet çekmek istemezseniz, her zaman kullandığınız transparan pudra da işinize yarayacaktır. pamuk Daha önceden kullandığınız bir tuşun temizlediğiniz fırçasını elinizde diddiyiniz pamuğa sürün ve bir kat rimel çekilmiş kirpiklerinizi bu fırça ile tarayın. Daha sonra yeniden tuş çekin. Küçük bir hile Tuşu uygulama yapmadan önce ilk önce onu kirpiklerinizin uçlarına çekin. Kurumasını bekleyin. Daha sonra hep çektiğiniz gibi tuş çekin. Kirpikleriniz her zamankinden daha uzun görünecektir.

Bir Cevap Yazın