ayrılınca

Ayrılık burçları

Ayrılık burçları

Ayrılık burçları ; Sevdiği insanla ayrılmak herkese farklı etkiliyor. Bazıları uzun süre depresyona düştüğü halde, bazıları ayrılık acısını çabuk unutuyor ve hayatlarına devam ediyor. Peki bunun nedeni burçlar olabilir mi? Burçların ayrılık acısını nasıl yaşadıkları hakkındaki bilgileri sunar.

Ayrılık burçları
Ayrılık burçları

Koç – Terk edilen koç en kısa sürede kendisine yeni sevgili bulacaktır. Bu, sizi üzmesin, o, doğuştan böyledir. Eğer terk eden taraf sizseniz, koç sizi yeniden kazanıp-kazanamayabilemeyecegini denemek için hoş davranmaya başlayacaktır. Koç’un ayrıldıktan sonra yeni sevgili bulmaya çalışması sizi hiç sevmediği anlamına gelmez. Sizi sevip, ancak koçla bir ilişki bittiyse, demeli, bitti. Koçlar geçmiş hakkında fikirleşmeyi sevmez.

Boğa – Ayrılırsa da asla vazgeçmez. Sevdiği insanı kendi malı, kendisininki olarak algılar. Eğer ayrılan taraf sizseniz, tüm ilişkileri kesip arada küçük bir umut bile olmadığına inandırın. Boğalar yıllarca küçük bir umut için bekleyebilir bilirler. Sabırlı ve arzuladıkları şeylere çok bağlıdırlar. Eğer eski sevgiliniz buğadırsa ve sizi gerçekten sevibse, o, yeni biriyle tanışmak olmayacak. Buna göre ayrılınca ona hiçbir umut kalmadığını anlatın. Ayrıldıktan sonra hiç boğa sevgilinizle dost kalmaya çalışmayın.

İkizler – Ayrıldıkdan sonra ikizler hayatlarına olduğu gibi devam edebilirler, ancak bazen sizinle ilgili algılarında şaşkınlık yaşayabilirler. Hatta sizinle dost kalmayı teklif edip sonra soğuk davranabilirler. Ona değer vermediğinizi düşünürse, sizinle ilgili dedikodu yayan biridir. Ayrıldığınızı herkes. İkizler ayrıldıktan sonra kendilerini çok çabuk toplayıp, yeni ilişkiye başlayan burçlardır.

Yengeç – Yengeç bir felaket demektir. Eğer yengeç gerçekten çok seviyorsa, ayrılığı kabul edemez. Gözyaşları içinde bir odada oturup, resimlerinize bakar ve mesajlarınızı tekrar defalarca okur. Hatta falcıya gidip, yeniden birlikte olup olmayacağınıza umut var veya yok diye öğrenmeye çalışır. Yengeçler ayrıldıktan sonra dışarıdan sakin, soğukkanlı görünseler de içten çökerler. Bir süre sonra size sessiz aramalar gelecek. Bazı yengeçler ayrılık acısı 1 ay devam etse de bazıları ruh ikizlerini buluncaya kadar kendilerine gelemiyorlar.

Arslan – Bir süre keyifsiz olsa da, kısa süre sonra yeni birini aramaya başlayacak. Duygularını açıkça ifade ettiği için çok üzülür, ancak yeni birini bulunca her şey değişir. Bulutlarda gezen arslan sizin varlığınızı bile unutur. Terk edilen aslanlar güçlü imajına zarar gelmemesi için hiçbir zaman kaderliymiş gibi görünmek istemez.

Başak – Terk edilen kız burcu ayrılıklarına neyin neden olduğunu bilmek için yaklaşımı baştan ayağa analiz edecek. Ayrılık onlara kötü etkilese de, soğukkanlı görünmeye çalışır. Ancak kendisini düşünür, ayrılığın mantıklı nedenini bulup, tüm günahı sizde görecek ve kişiliğinizi didik-didik edecek. Günahın sizde olduğunu düşünürse, kendisini rahat hissedecektir.

Terazi – Ayrılan terazi yaklaşık 1 hafta ağlayıp üzülecek. Daha sonra hızlı bir şekilde kendisine yeni sevgili bulacaktır, çünkü yalnızlığa nefret ediyor. Terk edilen ölçekler için rahatsız olmaya değmez.

Akrep -Akrep Sizi unutması kolay olmayacaktır. Ancak emin olun ki, onun için unutulmaz da değilsiniz. Geç unutacak, ancak unuttuk sonra hiçbir zaman onun için önemli olmayacaksınız.

Yay – Terk edilen yaylar “olan olduktan sonra üzülmeyin anlamı yoktur” diye düşünerek, yeni birini bulmaya çalışacak. Yay’ların hayatında geçmişten kalan ve ondan yeni bir şans bekleyen biri mutlaka var.

Oğlak – Ayrılırsa da herşey yolunda imiş gibi davranır. Sakin görünse de yurtiçinde çok hayal kırıklığına. Tek olanda ağlar. O dakika yeni sevgili aramaya çalışmaz. Bir süre kendine gelmeye çalışır.

Kova – Çevresinde moralini yükseltecek bir çok arkadaşı var. Haftalarca üzgün olmasını beklemeyin, çünkü olan olduktan sonra ağlamanın hiçbir faydası olmadığını düşünüyor. Yeni sevgili bulmanın da zamanı gelecek, ancak henüz bir süre arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi tercih ederler.

Balık – Haftalarca ağlayacak. “Ayrılak” deyince oradan kaçın, yoksa balık ne hatasının, suçunun olduğunu soracak. Mektup yazacak ve sizi tekrar kazanmak için dostlarını araya düşürecek. Yeni bir umudun olmadığını ona iyi anlatın.

Bir Cevap Yazın