Aşık olduğunuz kişiyi unutmak için bunları yapın

Aşık olduğunuz kişiyi unutmak için bunları yapın

Aşık olduğunuz kişiyi unutmak için bunları yapın

Aşık olduğunuz kişiyi unutmak için bunları yapın ; Aşk dünyanın en güzel duygusudur. Fakat bazen sevdiğiniz kişinin size aynı hisleri vermeyebilir. Bu zaman insanın hayatı dayanılmaz olur. Kendinizi günahlandıra, ona asabileşebilirsiniz. Fakat böyle devam edemezsiniz. En iyisi onu terk etmektir. Peki nasıl
Aşık olduğunuzu kabul edin
İlk adım kabul etmektir. Evet, aşık oldunuz ve o, size karşı aynı hisleri geçirmedi. Zor olabilir, ancak farkı göreceksiniz. Bunu yılanın zehrini emmek gibi düşünün. Yaranızın olduğunu kabul edip müdahale ederseniz, daha çabuk sağalar. Aşık olduğunuz kişiyi unutmak için bunları yapın
Gerçekleri kabul edin
Aşık olduğunuz kişi evli olabilir, düşündüğünüz kadar iyi biri olmayabilir veya sizi istemeyebilir. Sizin birlikte olabilir bilmemeyinizin sebebi her neyse, bunu kabul edin ve inat edip yerinizde saymak yerine yolunuza devam edin.
Sizin kişiliğinizle ilgisi yoktur
Birinin sizin sevginize karşılık vermemesi sizde bir sorun olması demek değildir. Eğer aşık olmadan önce kim iseniz yine osunuz. Kötü bir şey etmemisiniz. Eğer duygularınıza kontrol edemediğiniz gibi, karşınızdaki insan da yapabilir bilmeyebilir. Olmuyorsa olmuyor.
Esebileşmek hiçbir işe yaramazsı 
Sizinle aynı görüşte olmadığı için esebleşmeyin anlamı yoktur. Kızmak sağlığınıza zararlı olmasının yanı sıra onu geri qaytarmayacaq. İnsanlar aşık olacağı kişiyi seçebilir bilmiyor. Eğer ona aşık olduğunuz gibi o da başkasına aşık olabilir.
Onu düşünmeyin
Onun için artık vaktinizi harcamaya değmez. Düşüncelerinize hakim olmasına, aklınıza girmesine izin vermeyin. Yeni hobiler seçin, arkadaşlarınızla vakit geçirin, yoga başlayın. Fikrinizi başka şeylere yönlendirirseniz, onu düşünmenize engel olabilirsiniz.
Mesafe koyun
Onu unutmaya çalışırken onun olduğu yerlere gitmek iyi bir fikir değildir. Aynı iş yerinde çalışıyorsanız veya aynı grupta okuyorsa, durum zor olabilir. Ancak mümkün olduğunca onun olduğu yerlerde onun varlığını kendinize unutdurmalısınız.

Kendinize zaman verin
Halen acı çektiğiniz için kendinizi suçlamayın. Könül yaralarının iyileşmesi zaman alır. Kendinize biraz zaman verin. Gün geçtikçe daha iyi olacaksınız.

Bir Cevap Yazın