Sevdiğin erkeğin ilişkisinin ciddiyetini anlamanın 7 şartı

Sevdiğin erkeğin ciddiyetini ögrenmek

Sevdiğin erkeğin ciddiyetini ögrenmek

Sevdiğin erkeğin ciddiyetini ögrenmek;Her bir hanım hayatının kahramanı, kalbinin Krallığı ile karşılaşacağı o sihirli günü bekliyor. Önce onlar tanışıyor, sonra genel çıkarlar çatışmaktadır ve sevgi güneşi doğur. 

Sevdiğin erkeğin ilişkisinin ciddiyetini anlamanın 7 şartı
Sevdiğin erkeğin ciddiyetini ögrenmek

Gerçek sevgi esirine dönüşen hanımlar sevdikleri kişi ile aile hayatı kurmak arzusu ile yaşamaları şaşırtıcı değildir. Fakat bunun karşılıklı olması esas şartlardandir.
Karşımızdaki insanın görüşlerini okumak mümkün değil, ama o amelleri ile niyetini bildirebilir. Karşı cinsin size karşı tutumunun ne derece ciddi olduğunu bilmek istiyorsanız, onun sözlerinden daha çok size olan ilişkisine fikir vermelisiniz. Kadınına yaklaşımı ciddi olan kişilerin yaptıkları sözlerinin aynasıdır.

Erkeğin ciddiyetini ögrenmek için neler yapmalı

  • Münasebeti ciddi olan erkekler mutlak değerli olan her şeyi kadınları ile paylaşmayı sever. Hatta arkadaşları ile geçirdikleri eğlenceli vakti bile. Ya o sizi dostları ile tanıştırıp, onlarla vakit geçirmeye davet ediyor?

  • Doğu dünyasında daha çok rastlanan mentalitete göre ana ile oğulun arasında yoğun bağlar mevcut olur. Bu adetlerle büyümüş erkekler sevdikleri kadınlarda annelerinin özelliklerini görmek istiyor. Kadınları hakkında ilk konuşmaya başladıkları kimse de işte anneleri olur. Gelecek kaynananızla artık tanışsınız?

  • Ciddi ilişkileri planlayan erkekler genellikle eşlerini gizli mekanlara, insanların az olduğu yerlere değil, aksine sizinle gurur duyduğu için kendine değerli insanlarla tanış etmeye çalışacak, görüşlerinizi daha sosyal yerlerde belirleyecek.

  • Niyeti ciddi olan erkekler kadınları daha samimi olur, sevdiği kadınla arasında sırlarınızın olmamasına çalışıyor. Her zaman tesadüf olunmasa da, daha cesur erkekler maaddi imkanlarını, gelecek planlarını ve hatta aylık gelirlerini sevdikleri kadınlardan gizlemir.

  • Eğer seninle doğuracağı evlatlardan konuşuyor, onların sayısını tartışır, küçüklere isimler fikirleşirse, demek ki, o kendi gelecek ailesinin işte seninle görür.

  • Düğün merasimşinin net tarihini belli etmese de, artık yakın gelecekteki planlarını seninle tartışmaya, çözülmemiş sıkıntıları bir an önce çözmeye çalışır.

Bir Cevap Yazın