Sony şirketi yeni bütçeli akıllı telefon Xperia L1-ı sundu

Sony Xperia L1

Sony şirketi yeni bütçeli akıllı telefon Xperia L1-i sundu.

Sony Xperia L1 ; Demek ki, Xperia L1 , 5.5 inç HD ekran, 4 çekirdekli MediaTek MT6737T işlemcisi, 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza (microSD destekli), 2620 mAh güç kapasiteli batarya, avtofokus ve LED aydınlatma sistemli 13 MP lik arka ve 5 MP lik ön kamera ile donatılmıştır. Smartfonun şarj edilmesi için USB Type-C girişinden kullanılır. 

Sony" şirketi yeni bütçeli akıllı telefon Xperia L1-ı sundu. Demek ki, Xperia L1 , 5.5 inç HD ekran, 4 çekirdekli MediaTek MT6737T işlemcisi, 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza (microSD destekli), 2620 mAh güç kapasiteli batarya, avtofokus ve LED aydınlatma sistemli 13 MP lik arka ve 5 MP lik ön kamera ile donatılmıştır. Smartfonun şarj edilmesi için USB Type-C girişinden kullanılır. Bu tür özelliklere rağmen akıllı telefonlar, parmak izi skanına sahip değildir. Cihaz, Android Nougat 7.0 işletim sistemi üzerinden çalışır. Smartfonda olan Smart Cleaner işlevi, gereksiz arka plan uygulamalarını kapatıyor ve önbelleği temizler. Xperia Actions fonksiyonu ise kullanıcının istediği gibi sistemin çalışmasını optimizasyon yapıyor. Gelen ayın sonunda Xperia L1, birkaç ülkede satışa çıkacak. Avrupa'da ise onun fiyatı 200 avro teşkil edecek.
Sony” şirketi yeni bütçeli akıllı telefon Xperia L1-ı sundu.
Demek ki, Xperia L1 , 5.5 inç HD ekran, 4 çekirdekli MediaTek MT6737T işlemcisi, 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza (microSD destekli), 2620 mAh güç kapasiteli batarya, avtofokus ve LED aydınlatma sistemli 13 MP lik arka ve 5 MP lik ön kamera ile donatılmıştır. Smartfonun şarj edilmesi için USB Type-C girişinden kullanılır. Bu tür özelliklere rağmen akıllı telefonlar, parmak izi skanına sahip değildir. 

Bu tür özelliklere rağmen akıllı telefonlar, parmak izi skanına sahip değildir. Cihaz, Android Nougat 7.0 işletim sistemi üzerinden çalışır. Smartfonda olan Smart Cleaner işlevi, gereksiz arka plan uygulamalarını kapatıyor ve önbelleği temizler. Xperia Actions fonksiyonu ise kullanıcının istediği gibi sistemin çalışmasını optimizasyon yapıyor. Gelen ayın sonunda Xperia L1, birkaç ülkede satışa çıkacak. Avrupa’da ise onun fiyatı 200 avro teşkil edecek.

Bir Cevap Yazın