Düzce hilal koltuk yıkama

Düzce hilal koltuk yıkama

Düzce hilal koltuk yıkama  firmasından bahsedeceğim.DÜZCE Hilal koltuk yıkama firmasi düzcede hizmet vermektedir. Koltuk takımı sandalye yatak, puf, berjer gibi eşyaların profesyonel ekipmanlar ile yıkama işlemi yapmaktadır.

Düzce hilal koltuk yıkama
TEL : 0552 358 1371 Merhaba myansiklopedi ailesi. sizlere bugun düzcede bulunana koltuk yıkama firmasından bahsedeceğim.
DÜZCE Hilal koltuk yıkama firmasi düzcede hizmet vermektedir. Koltuk takımı sandalye yatak, puf, berjer gibi eşyaların profesyonel ekipmanlar ile yıkama işlemi yapmaktadır.

Peki koltuk yıkama işlemi nasıl olmalı.Koltuk yıkama işlemi sırası ile önce koltukda var ise tozların süpürke ile cekilmesi. Daha sonrasında yıkanacak olan koltugumuzu kirlerin yumuşaması için buhar yöntemi ile kirlerin yumuşamasını saglıyoruz. Yumuşayan kirleri ERA 111 deterjanımızla koltugumuzu fırcalayarak temmizleme işlemini yapıyoruz. Fırcalama işleminden sonra güclü vakumlu yıkama makınası ile yıkamamızı ve durulama işlemini yaparak koltuklarımızı yaklaşık 12 saat gibi bir zaman sonrasında kurur. Koltuklarınız ilk aldıgınız gün gibi pırıl pırıl kullanabilirsiniz.

Koltuk yıkama fiyatı

Koltuk yıkama işlemi için fiyatlarımızda zaman zaman kampanyalar yapmaktayız. En dogru fiyat bilgisi için firmamızı aramanızı tavsiye ederiz. Düzce hilal koltuk yıkama wep sitesi.

Koltuk yıkama fiyatı 01 nisan 2020 / 30 mayıs 2020 tarihleri arasındaki geçerli 

HİLAL koltuk yıkama fiyat listesi 

Koltuk takımı yıkama Mindersiz      120 TL

Koltuk takımı yıkama Minderli      140 TL

Çekyat yıkama                                    50 TL

Berjer yıkama                                      20 TL

Sandalye yıkama                                 10 TL

Yatak yıkama T. Kişilik                    50 TL

Yatak yıkama Ç. Kişilik                     80 TL

Duzce Hilal koltuk yıkama  telefon 0552 358 13 71

istagram adresimiz; duzcehilalkoltukyıkama

 

Düzce hilal koltuk yıkama olarak hizmet verdiğimiz alanlar.

düzce merkez , akçakoca, cumayeri, çilimli,yıgılca merkez,kaynaşlı,beyköy, gümüşova, Düzce merkez ve tüm ilçelerine koltuk yıkama hizmetimiz mevcuttur. Düzce koltuk yıkama hizmeti için bizden mutlaka fiyat alınız.

Düzce hilal koltuk temizleme ile koltuklarınız ilk günkü gibi temiz pak ve hijyenik olsun. Saglıkla huzurla kalın.

wep sitemizde saglık köşesiniz ziyaret etmek istermisiniz Saglık

 

One comment

Bir Cevap Yazın